Kontakta oss på Lifecare massage & kiropraktik

Du når oss enklast och snabbast på info@lifecare.nu

 

För att anmäla intresse om eller boka företagsmassage går det även bra med stefan.sjoberg@lifecare.nu

 

Emil Gustafsson, Leg. Kiropraktor

Strängnäs

Direkt 070 558 96 98

emil.gustafsson@lifecare.nu

Boka tid Strängnäs

Boka tid Eskilstuna

 

Camilla Broström, Leg. Kiropraktor

Massageterapeut Akupunktur Kiropraktik

Graston Massage Eskilstuna

Direkt 076 061 11 16

camilla@munktellstadens.se

Boka tid Eskilstuna

 

Stefan Sjöberg, Cert. Massör

Verksamhetsansvarig

stefan.sjoberg@lifecare.nu

Direkt 070 891 97 97

Boka tid Strängnäs

Boka tid Eskilstuna

 

Lotta Andersson, Cert.Massör

Massageterapeut Strängnäs

Direkt 070 926 15 77 
lotta.andersson@lifecare.nu

Boka tid Strängnäs

 

Elina Lie, Cert. Massör 

Massageterapeut Eskilstuna

elina.eskilstuna@lifecare.nu

Boka tid

 

Gert Lundquist, Cert. Massör

Massageterapeut Strängnäs

Boka tid i Strängnäs

Pia Jakobsson, Cert. Massör

Massageterapeut Strängnäs

Direkt 070 954 82 95

pia.jakobsson@lifecare.nu

Boka tid Strängnäs

 

Morgan Eriksson, Cert. Massör

Massageterapeut

morgan.eskilstuna@lifecare.nu

Graston Massage Eskilstuna

Boka tid Eskilstuna

David Ed Söderström

Naprapat-student Mjukdelsbehandling

Massageterapeut Strängnäs

Direkt 072 253 98 20

david.ed.soderstrom@lifecare.nu

Boka tid Strängnäs

 

Rosie Beming, Hälsa i Balans.

Hälsoinspiratör & Personlig Tränare

Strängnäs

halsaibalans@gmail.com

Boka tid Strängnäs